Sześciu pacjentów nie żyje, opiekun aresztowany

Aresztowanie w domu opieki Aresztowanie w domu opieki

36-letni Polak, który miał opiekować się starszymi pacjentami w niemieckim domu opieki został aresztowanym pod zarzutem złego traktowania, morderstwa sześciu osób i próby zabicia trzech kolejnych.

Mężczyzna przez kilka lat pracował w Niemczech, opiekując się starszymi pacjentami domów opieki. Jak ustaliła policja, 36-latek zabijał swoje ofiary podając im insulinę, do której miał dostęp, bo sam chorował na cukrzycę. Jest oskarżany o inne próby morderstwa oraz złe traktowania. Sam przyznał się jedynie do podawania insuliny w 12 przypadkach, jednak bez zamiaru pozbawienia życia.

Jak ustalono Polak pracował dla różnych agencji tymczasowych w Niemczech. Dokonując zbrodni kierował się chęcią kradzieży gotówki i biżuterii swoich podopiecznych..

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Zazdrość przyczyną dramatu w Anglii. Polak aresztowanyPolskie kosmetyki doceniane w EuropieZazdrość przyczyną dramatu w Anglii. Polak aresztowanyMniej lotów z Warszawy do AmsterdamuW Wielkiej Brytanii powstaje największy Primark na świecieAuto Polaków wpadło do kanału w Holandii. Wszyscy zginęliPodejrzane mięso z Polski nie trafiło na holenderski rynekMłody Polak ofiarą wychłodzenia w Holandii