Auto Polaków wpadło do kanału w Holandii. Wszyscy zginęli

Wypadek w Holandii Wypadek w Holandii

Wciąż niewyjaśnione pozostają okoliczności i przyczyny tragicznego wypadku, do którego doszło w miejscowości Obdam w Holandii. Auto, którym podróżowali Polacy wpadło do kanału. Wszyscy zginęli.

Autem podróżowały trzy osoby – mężczyźni w wieku 20, 21 i 21 lat oraz kobieta w wieku 48 lat. Wszyscy byli pracownikami farmy tulipanów i mieszkali na kempingu w miejscowości Zijdewind. W sobotę nie pojawili się w pracy, a ich bliscy zgłosili zaginięcie. Przeszukano pobliskie trasy w poszukiwaniu śladów wypadku.

Policjantom dopiero w niedzielę udało się odnaleźć przerwaną barierę ochronną oddzielającą drogę od pobliskiego kanału. W wodzie natomiast leżało przewrócone auto. Wewnątrz znajdowały się ciała poszukiwanych Polaków.

 

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Zazdrość przyczyną dramatu w Anglii. Polak aresztowanyPolskie kosmetyki doceniane w EuropieZazdrość przyczyną dramatu w Anglii. Polak aresztowanyMniej lotów z Warszawy do AmsterdamuW Wielkiej Brytanii powstaje największy Primark na świecieAuto Polaków wpadło do kanału w Holandii. Wszyscy zginęliPodejrzane mięso z Polski nie trafiło na holenderski rynekMłody Polak ofiarą wychłodzenia w Holandii