W Wielkiej Brytanii powstaje największy Primark na świecie

Sklep w Wielkiej Brytanii Sklep w Wielkiej Brytanii

W pierwszej połowie kwietnia w brytyjskim Birmingham zostanie otwarty największy na świecie sklep Primark. Ta wiadomość ucieszy także Polaków mieszkających na Wyspach.

Sklep otwarty zostanie 11 kwietnia i będzie to 187 placówka tej marki w Wielkiej Brytanii. W miejscu gdzie budowany jest obiekt o powierzchni 14 tysięcy metrów kwadratowych wcześniej znajdowało się centrum handlowe Pavilions. Zatrudnienie w sklepie znajdzie 900 osób, a 430 pracowników będzie przeniesionych ze sklepu na New Street.

Roboty budowlane trwały do końca ubiegłego roku, a obecnie wnętrza są wykańczane i przygotowywane wielkiego do otwarcia.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Zazdrość przyczyną dramatu w Anglii. Polak aresztowanyPolskie kosmetyki doceniane w EuropieZazdrość przyczyną dramatu w Anglii. Polak aresztowanyMniej lotów z Warszawy do AmsterdamuW Wielkiej Brytanii powstaje największy Primark na świecieAuto Polaków wpadło do kanału w Holandii. Wszyscy zginęliPodejrzane mięso z Polski nie trafiło na holenderski rynekMłody Polak ofiarą wychłodzenia w Holandii