Zazdrość przyczyną dramatu w Anglii. Polak aresztowany

Dramat w Anglii Dramat w Anglii

Chorobliwa zazdrość żony i małżeńska kłótnia zaprowadziły do aresztu Polaka mieszkającego w Anglii. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.

Mężczyzna mieszka wraz ze swoją żoną w miejscowości Radstock. Jak podają brytyjskie media, kobieta była zazdrosna o znajomości, jakie jej mąż zawierał w internecie. Między parą doszło do kłótni, w trakcie której mężczyzna wpadł w szał, chwycił za kuchenny nóż i zadał cios raniąc żonę w prawe ramię. Aby kobieta nie wzywała pomocy zniszczył jej telefon. Nie spodziewał się, że ma ona jeszcze jeden aparat, wyposażony w polską kartę. Dzięki temu Polka mogła skontaktować się z odpowiednimi służbami i trzy dni po zdarzeniu policja aresztowała Pawła N.

Mężczyzna przyznał się do wszystkiego. Jego obrońca utrzymuje, że Paweł N. jest spokojnym człowiekiem, a jedynie kłótnia wyprowadziła go chwilowo z równowagi.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Zazdrość przyczyną dramatu w Anglii. Polak aresztowanyPolskie kosmetyki doceniane w EuropieZazdrość przyczyną dramatu w Anglii. Polak aresztowanyMniej lotów z Warszawy do AmsterdamuW Wielkiej Brytanii powstaje największy Primark na świecieAuto Polaków wpadło do kanału w Holandii. Wszyscy zginęliPodejrzane mięso z Polski nie trafiło na holenderski rynekMłody Polak ofiarą wychłodzenia w Holandii