Polskie kosmetyki doceniane w Europie

Polskie kosmetyki Polskie kosmetyki

Odbywające się w Bolonii targi Cosmoprof 2019 w Bolonii są jednym z największych wydarzeń promocyjnych w branży kosmetycznej. Podczas wydarzenia zostały docenione polskie kosmetyki oparte na naturalnych składnikach.

Podczas tegorocznej edycji targów doceniono aż trzech producentów kosmetyków z Polski. Pierwsze miejsce zajęła firma Indigo, zdobywając Cosmoprof Award w kategorii Nail Products. Do finału dotarła też firma Arkana ze swoim produktem, maską Neuro Gaba&Nana Lift Mask, zdobywając nagrodę w kategorii Personal Care Products. Wyróżnienie trafiło do marki NovaClear z Urban Sunblock SPF 50+ w kategorii Cosmo Trends 2019.

Na targach obecna była także firma Bielenda Kosmetyki Naturalne, której produkty sprzedają się nie tylko we Włoszech, ale też w Portugalii, na Węgrzech, w Finlandii i na Łotwie.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Zazdrość przyczyną dramatu w Anglii. Polak aresztowanyPolskie kosmetyki doceniane w EuropieZazdrość przyczyną dramatu w Anglii. Polak aresztowanyMniej lotów z Warszawy do AmsterdamuW Wielkiej Brytanii powstaje największy Primark na świecieAuto Polaków wpadło do kanału w Holandii. Wszyscy zginęliPodejrzane mięso z Polski nie trafiło na holenderski rynekMłody Polak ofiarą wychłodzenia w Holandii